De doelstelling van de Stichting is om per jaar zoveel mogelijk (fiets)mobiliteitsprojecten in natura te ondersteunen. Hoeveel dat er zijn is afhankelijk van het aantal donateurs en ambassadeurs die zich aan onze stichting verbinden. In ruil voor een periodieke donatie kunnen partijen zich profileren als ambassadeur van onze stichting. Dat levert een goede reputatie en publiciteit op.

Wilt u ambassadeur worden? Neem dan contact op met ons op via stichting@barmhartige fiets.nl of door een bericht te sturen vanaf onze contactpagina.

 

Onze ambassadeurs

Van Vliet Tweewielers Voorschoten www.vanvlietfietsen.nl
Rijwiel Cash & Carry Eindhoven www.rijwielcashencarry.nl
Rijwielspecialist Hart Heemstede www.rijwielspecialisthart.nl
Van Zaane Tweewielers Zaandam www.zaane.nl
Hendriks de Fietsspecialist Oss www.hendriksdefietsspecialist.nl
Profile Quist Den Haag www.profile-quist.nl
M van Huigevoort Twee – Wielers Tilburg www.huigevoortfietsen.nl
Nomen Tweewielers Reeuwijk www.nomenfietsen.nl
Damhuis Rijwielen Enschede www.biketotaaldamhuis.nl 
Piet Voskamp Fietsspecialist Middelburg www.pietsvoskamp.nl
Fietsspeciaalzaak Ronald Schot Edam www.ronaldschot.nl
Rijwielhandel J. van den Berg Doorn www.vandenbergdoorn.nl
Fiets-ID Zwolle www.fiets-id.nl   
Peter van Leeuwen Tweewielers Hoek van Holland www.petervanleeuwentweewielers.nl
Profile Yvo Jonker Alkmaar www.profiledefietsspecialist.nl
Fietsenwarenhuis.nl Voorhout www.fietsenwarenhuis.nl
Mangnus Tweewielers Kloosterzande www.mangnustweewielers.nl
Jacco de Bruin Soest www.jaccodebruin.nl
A Janssens & Zn Wagenberg www.ajanssensenzn.nl
Jaspers Rijwielen Roermond www.rijwielbedrijfjaspers.nl
Rijwielsporthuis Piet Vonk Delft www.pietvonk.nl
Profile Hans Janssen Benthuizen www.hansjanssen-tweewielers.nl
Karlas Fietsen Delft www.karlasfietsen.nl
Henk van Rooij Fietsen Helmond www.henkvanrooijfietsen.nl
Hans de Boer Tweewielers Alkmaar www.hansdeboertweewielers.nl
Geuken Rijwielen Winschoten www.geukenrijwielen.nl
Van der Veeken de Fietsspecialist Etten-leur www.vanderveekenfietsen.nl
Profile Broeksema Enschede www.profiledefietsspecialist.nl/winkels/profile_broeksema
Woudt de Fietsspecialist Koog aan de Zaan www.woudtfietsen.nl
Van de Wetering Tweewielers Wageningen www.vandeweteringfietsen.nl
Profile Rene De Bilt www.profiledefietsspecialist.nl/winkels/profile_rene
Vriend’s Tweewielercentrum Heerhugowaard www.fietsvoordeelshop.nl
Fietsplus van Oudenaarden Brielle www.fietsplusvanoudenaarden.nl 
Rijwiel shop Almere C.S. Almere www.rijwielshopalmere.nl
Paul van Korven Fietsen Goirle www.paulvankorvenfietsen.nl
Dekker Tweewielers Enkhuizen www.dekker-tweewielers.nl
Profile Weys Tweewielers Siebengewald www.profileweys.nl 
Berry’s Wielershop Den Haag www.berryswielershop.nl
Dik Franken Tweewielers Zetten www.dikfranken.nl
Van Oosterhout Bikes & Sport Teteringen www.rijwielspecialist.nl
Van de Reijt Fiets & Lifestyle Gorinchem www.vandereijtfietsen.nl
Van Nieuwkerk Fietsshops Amstelveen www.nieuwkerkscooters.nl
Profile Mooijekind Noordwijk (ZH) www.profiledefietsspecialist.nl/winkels/profile_mooijekind
Steven Koelewijn Tweewielers Bunschoten- Spakenburg www.stevenkoelewijn.nl
Maxstein Tweewielers Ede (GLD) www.maxstein.nl
2wielercentrum Ede – Wageningen Ede (GLD) www.2wielercentrumede.nl
Van der Zalm Tweewielers Naaldwijk www.vd-zalm.nl
Leensvaart Rijwielen Heenvliet www.leensvaart.nl
Tweewielers Ronald Martens Utrecht www.tweewielersronaldmartens.nl
Nouws Tweewielcentrum Zundert www.nouwstweewielcentrum.nl
Brandhof Bikes Landgraaf www.brandhofbikes.nl
Ton Koning Tweewielers Volendam www.tonkoning.nl
van Rijn Fietsen Vrouwenakker www.vanrijnfietsen.nl
Bike Centre Dik Groningen www.bikecentredik.nl
De Fietsenmaker Hoorn (NH) www.fietsenmakerhoorn.nl
Bikeshop Amersfoort Amersfoort www.bikeshop.nl
Muijs Tweewielers Hilversum www.muijstweewielers.nl
Louis van Dijk Fietsen Breda www.louisvandijkfietsen.nl
Waning Tweewielers Aalsmeer www.fietsplezierwinkel.nl
Fietsenwinkel Ten Tusscher Enschede www.tentusscher.nl
Theo Schilder Tweewielers Alkmaar www.theoschilder.nl
Rein Veenendaal Fietsen Veenendaal www.reinveenendaal.nl
Dirk Blok Rijwielhandel Apeldoorn www.dirkblok.nl
Kees de Mooij Fiets en Fitness Bergen op Zoom www.keesdemooij.nl
Hans Lemmens Tweewielers Cuijk www.hanslemmenstweewielers.nl
Profile Gait Rigter Zwolle www.gaitrigter.nl 
Gek van fietsen.nl Alphen ad Rijn www.gekvanfietsen.nl
Snellers Tweewielers Deurningen www.snellersfietsen.nl
Smulders Fietsen Wijchen www.smuldersfietsen.nl
Bike Totaal van Hulst Oegstgeest www.biketotaalvanhulst.nl 
Bike Totaal van Hulst Oegstgeest www.biketotaalvanhulst.nl 
Bike Totaal van Hulst Sassenheim www.biketotaalvanhulst.nl 
Jan Terpstra Cycling World Leeuwarden www.cyclingworld.nl
Bike Totaal Rijwielhandel Leo Joosse Aagtekerke www.leojoossetweewielers.nl

Banners

Onze ambassadeurs mogen op hun website een banner zetten die laat zien dat ze aan onze stichting verbonden zijn.

120 x 60 pixels

Bovemij_BarmhartigeFiets_Banner_120x60

250 x 100 pixels

Bovemij_BarmhartigeFiets_Banner_250x100

480 x 120 pixels

Bovemij_BarmhartigeFiets_Banner_480x120